16 Aralık 2010 Perşembe

UNICEF YENİ YIL ÇADIRI, KAÇIRMAYINNN

UNICEF Yeni yıl Çadırı
Sheraton Ankara Oteli Bahçesi – Arjantin Caddesi Köşesi18 Aralık 2010 – Saat 12:00, Cumartesi

Sheraton Ankara ve UNICEF bir kez daha çocuklar için biraraya geliyor…
Sheraton Ankara Oteli’nin Arjantin Caddesi ile birleştiği bahçede 18 Aralık 2010 Cumartesi günü UNICEF’in birbirinden özel hediyelik eşyalarının satılacağı UNICEF çadırı kuruluyor. Hediyelerini ve ihtiyaçlarını UNICEF’ten alacak olanlar hem sevdiklerine değişik hediyeler verecek, hem de çocuklara yardım edecekler!
Yeni yıl müzikleri, Sheraton Ankara’nın eşsiz krepleri ile öğlen 12’de kapılarını açacak olan UNICEF yeni yıl çadırı tüm Ankara’lılara değişik bir gün vadediyor.My Organization’ın katkıları ile gelecek olan Noel Baba, Melodi Çikolata’nın sıcak çikolatası ile hem siz, hem çocuklarınız keyif yaparken Ankaraevents’ de bu güzel organizasyonun öncesinde ve gününde duyurusunu yapacak. Ayrıca, bu güzel günü Tunus Color unutulmaz kılacak.
Bu haftasonu hem eğlenin, hem hediyelerinizi alın, hem de UNICEF’le çocuklara yardım edin.UNICEF yeni yıl çadırına bekliyoruz…Daha fazla bilgi için:Işık Barutçu, Halkla İlişkiler Direktörü, Sheraton Ankara, (0 312) 457 6000
Sinem Kaya, Genel Müdür Yardımcısı, UNICEF Türkiye Milli Komitesi, (0 312) 290 3390

Bu tür oranizasyonları seviyorum, hem değişik ürünlerle alışverişe keyif katılıyor hem de harcadığın paranın çocuklara yardım için gittiğini bilmek insana huzur veriyor..

Eğer Ankara'daysanız bu etkinliği kaçırmayın derim..

Hiç yorum yok: